Ünlü Oyuncu Büşra Develi’nin İlişkisini İstanbul’un Gelmeyen Taksileri İfşa Etti

Oyunculuk serüvenine Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlayan ve o günden beridir muazzam işlerin altına imzasını atan ünlü oyuncu Büşra Develi’nin yeni aşkı ortaya çıktı. Uzun süren ilişkileriyle tanınan güzel oyuncunun aşkı, İstanbul’un bir türlü gelmek bilmeyen taksileri sayesinde deşifre oldu.

2015 yılında ekranlara gelen ve tüm Türkiye’yi etkisi altına alan gençlik dizisi Tatlı Küçük Yalancılar ile oyunculuk kariyerine adım atan Büşra Develi, kariyerinde emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Tatlı Küçük Yalancılar’ın Salin’i olarak karşımıza çıkan oyuncu, ilk başrol deneyiminden sonra yer aldığı her dizide büyük bir başarı yakaladı.

Televizyonda ve dijitalde birbirinden etkili rollerde izlediğimiz Büşra Develi’nin yıldızının parladığı asıl yapım ise Fi olmuştu.

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsür ile birlikte başrolü paylaştığı Fi dizisindeki Bilge Kara karakteriyle herkesi kendine hayran bırakan Büşra Develi’nin iki yeni internet işi Kasaba ve Kübra’nın yayınlanması bekleniyor.

Dizilerin yanı sıra esas olarak Burak Deniz ile olan tatlı ilişkisiyle gündeme gelen Develi, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla herkesin kalbini eritiyordu.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi setinde başlayan arkadaşları aşka dönüşen ikili üç yıl boyunca dolu dizgin bir ilişki yaşadı. Birliktelikleri 2018 yılında sonlanan çiftin ihanet dolayısıyla ayrıldıkları iddia edilmişti.

Ardından Büşra Develi’nin Cem Aktay ile birlikte olduğunu öğrenmiştik.

Bu süreçte Burak Deniz de Didem Soydan ile ilişki yaşamaya başlamıştı. 2019 yılında başladıkları ilişkileri 2021’de sona ermişti. Magazin gündeminde çiftin kıskançlık krizleri dolayısıyla ayrıldığı söylenmişti. Fakat Büşra Develi bu durumu reddetmiş ve romantik ilişkileri bitse de arkadaşlık ilişkilerinin devam ettiğini ifade etmişti.

Bu ayrılık haberinin ardından herkesi heyecanlandıran bir dedikodu ortaya atılmış, Büşra Develi ve Burak Deniz’in yeniden barıştığı söylentileri yayılmıştı.

İlişkilerini bitirmelerinin ardından yıllar sonra yeniden bir araya gelen çift hakkında yazılan barışma haberlerini yine Develi yalanlamış ve ‘Böyle haberlerle benim kısmetimi kapatmayın.’ demişti.

Uzun süredir hayatında kimseyi görmediğimiz Develi, geçtiğimiz akşam Bebek’te erkek arkadaşı ile birlikte görüntülendi.

Basın mensuplarının görüntülediğini fark eden erkek arkadaşı ise kendisinden uzaklaşarak dikkatleri üstüne çekti.

Girdikleri mekandan yarım saat sonra çıkmak isteyen Büşra Develi, mekanın kapısında yarım saat taksi beklese de sonuç hüsran oldu.

Taksi gelmeyince yanında erkek arkadaşı ile birlikte yürüyerek ayrılmak durumunda kalan Develi’yi, İstanbul’un gelmek bilmeyen taksileri ele vermiş oldu. Bu şekilde aşkı reddetme gibi bir seçeneği de kalmadı.

Kendisi daha geçtiğimiz aylarda basın mensuplarına “Aşk hayatım şu an yok” demesiyle dikkat çekmişti.

‘Aşk hayatım şu an yok. Aman aman, ben böyle iyiyim zaten.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir