Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yalanları ifşa edeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için İzmir ilçe adaylarını açıklıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına, “Sabah yaşadığımız 5.1 büyüklüğündeki depremden dolayı tüm İzmirlilere geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” sözleriyle başladı.

Erdoğan’ın konuşmasında öne çıkan başlıklar şöyle:

HEBA ETME DEVRİ SONA ERMİŞTİR: Cumhur İttifakı olarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ın ardında bugün de ilçe belediye başkan adaylarımızı açıklamak için bir aradayız. Büyükşehir adaylarımız şehirlerimiz için geliştirdikleri vizyon projelerini açıklamaya başladılar. İnşallah 31 Mart’ta diğer pek çok şehrimiz gibi İzmir’in de tercihini gerçek belediyecilikten yana kullanacağına inanıyorum.

GÖNLÜ BAŞKA YERDE OLAN İSİMLER: Türkiye’de artık sadece şovla, sadece yalanla, sadece algıyla belediye başkanlığı yaparak şehirlerimizin yıllarını heba etme devri sona ermiştir. Hükümet olarak 21 yıldır ülkemizi temel altyapılarıyla donattık. Gelin İzmir başta olmak üzere hiçbir şehrimizi Türkiye Yüzyılı belediyeciliğinin kazançlarından mahrum bırakmayalım. Merkezi yönetim olarak bu milletin efendisi değil hizmetkarı olan Erdoğan kardeşiniz, ulaşımıyla, suyuyla, çevresiyle ülkemize yakışır, milletimizin beklentilerine yanıt verecek belediyelerle geleceğin Türkiye’sine yürüyelim. Bizim adaylarımızın gözü, gönlü başka yerlerde olan isimler gibi değildir.

YALANLARI İFŞA EDECEĞİZ: Önümüzdeki sayılı günleri öyle bir değerlendireceğiz ki, kapısı çalınmadık, gönlü alınmadık hiçbir vatandaşımızı bırakmayacağız. Bunları yaparken maruz kalacağımız yalanları ifşa edeceğiz. Türkiye Yüzyılı şehirleri için hazır mıyız, kararlı mıyız, kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Büyük ve güçlü Türkiye’nin yolunu açıyor muyuz?

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx