Müge Anlı’da Engelli Kızları Kaçıran Adam: Ben Olağan Bayanlarla…İşte Herkesin Ağzını Açıkta Bırakan Anlar

ATV’de yayınlana Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeniden herkesi hayrete düşüren bir olay yaşandı. 24 yaşındaki zihinsel engelli kızları Songül Işık’ı bulmak için yayına katılan aile kızlarına kavuşurken, kızlarını kaçıran Hamit Karapınar’da stüdyoya getirildi. Stüdyoda yaptığı açıklamalarla herkesi şoka sokan Karapınar, kendini savunarak, “Tiktok’ta bayanları Sindy bebek üzere gerçekte şebek gibi” yorumunda bulundu. Karapınar hakkında ise programa çok sayıda ihbar telefonu geldi. İşte 19 Mayıs 2022 tarihli Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşananlar.

TOPLUMSAL MEDYADA TANIŞTIĞI ENGELLİ BAYANLARI KAÇIRIYOR

Emine Işık ve kızı Çiğdem Yaşar günlerdir haber alamadıkları zihinsel engelli kızları Songül Işık için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdular. Programa katılan aile kızlarının toplumsal medyadan tanıştığı Hamit Karapınar tarafından kaçırıldığını argüman etti. Bunun üzerine başlatılan araştırma sonucunda zihinsel engelli Songül Işık bahsedilen kişi Hamit Karapınar’ın yanında bulundu. Aileye sevinçli haberi veren başarılı sunucu Müge Anlı, hem Songül Işık’ı hem Hamit Karapınar’ı stüdyoya getirdi. Işık’ı kaçırdığını itiraf eden Karapınar için programa bağlanan bireyler Karapınar’ın daha evvel de engelli bayanları kaçırdığını sav etti. İşte yayında herkesin ağzını açıkta bırak o gelişmeler.

“KENDİ BANA KAÇTI”

Yapılan soruşturma sonucunda özgür bırakılan 38 yaşındaki Hamit Karakaya geldiğini belirterek, 24 yaşındaki zihinsel engelli Songül Işık’ın kendi isteği ile yanına 4 ay evvel Tiktok’ta tanıştık. Özelden numarasını istedim. Bana numarasını verdi. Böylelikle alakamız başladı. Niyetim ona karşı ciddiydi. Ailesi yaş farkından ötürü razı gelmeyeceğini söyledi. Ve bana kaçtı” tabirlerini kullandı.

ENGELLİ BAYANLARI KAÇIRIYOR

Programa telefonla bağlanan biri kişi ise Karapınar’ın daha öncede engelli bir kızı kaçırdığını ve Songül Işık’ın 3. kişi olduğunu söyleyince stüdyo buz kesildi. Tezleri doğrulayan Karapınar’ın açıklaması da bir epey değişikti. Karapınar, “Facebook üzerinden tanışmıştık. Bana yaşının 18 olduğunu söylemişti. Jandarma alıp götürdü. Lakin 1 hafta sonra tekrar yanıma kaçtı”

KARAPINAR’DAN PİŞKİN AÇIKLAMA

Karapınar kullandığı toplumsal medya platformu Facebook’un muteber olmadığını söyleyerek herkesi şoke eden bir açıklamada bulundu. Karapınar, “Kadınlar Tiktok’ta Sindy bebek üzere lakin gelince şebek üzere oluyor. Orası çok apayrı bir alem. Orada genç kızları genç çocukları yoldan çıkartıyorlar. Kimse o görsellere aldanmasın. Ne ailesini bıraksın ne yuvasını yıkmasın.” diye konuştu. “Normal bayanlarla konuşamıyorum” diyen Karapınar’ın her detayı hayretlere düşürdü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.