Huawei GT3 Pro için tarihi açıkladı

Huawei GT3 Pro için tarihi açıkladı

Huawei GT3 Pro için tarihi açıkladı. Ürün öncelikle yerel pazarda piyasaya sunulacak. Yeni akıllı saatin özelliklerine gelince: Yayınlanan tanıtım posterinde akıllı saatin IP68 sınıfı olacağı, dalış özelliği için de EN13319 su geçirmezlik standardına sahip olacağı yayınlandı. Bu gelişme ile saatin gelecek tasarımlarında derin dalışlara dayanıklılığın planlandığı öngörülebilir. GT 3 Pro 30 metreye dayanıklı hale getirilebilir.

Bir başka özellik olarak saatin tek şarjla 14 dayanması bekleniyor. Dış görünüş olarak 42mm’lik varyantın seramik yapıya, 46 mm’ik varyantın ise titanyum alaşımlı kasaya sahip olacağı tahmin ediliyor.

28 Nisandaki lansmanda Huawei’nin katlanabilir cihazı Mate Xs 2 de piyasaya sürülecek. Bilindiği gibi Huawei katlanabilir akıllı telefon üretimine 2019 yılında Mate X serisi ile başlamış, daha sonra geçtiğimiz yıl Mate X2 ismiyle katlanabilir akıllı telefonun yeni modelini piyasaya sürmüştü.

Yerel saatle 19:00 da başlaması planlanan lansman etkinliğinde Band 7’nin de sunulacağı bekleniyor. Akıllı telefon hakkında herhangi bir ayrıntı verilmemiş olsa da Mate Xs 2’nin son zamanlarda MITT Çin sertifika sitesinde listelenen yeni Huawei 4g telefonu (model numarası Pal-ALOO) olabileceği iddia ediliyor. MyFixGuide tarafından hazırlanan raporda akıllı telefonun dışa doğru dikey katlanan bir ekrana sahip olacağı belirtiliyor.

Kısıtlı açıklamalar arasında sızdırılan bazı bilgilerde ise Mate X2’nin katlanabilir ekranın 120Hz yenileme hızına sahip 8 OLED nitelikte olduğunu 66W hızlı şarj desteği ve 4500mAh batarya ile piyasaya sürüleceği ekleyelim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.