Erol Bulut: Ligi galibiyetle kapattığımız için memnunuz

Gaziantep Futbol Kulübü, Spor Toto Harika Lig’in son haftasında konuk ettiği Çaykur Rizespor’u Stankovski ve Maxim’in attığı gollerle 2-0 mağlup ederek dönemi galibiyetle noktaladı.

Bu sonuçla puanını 46’ya yükselten Gaziantep FK, ligi 12 galibiyet, 10 beraberlik ve 16 yenilgiyle tamamladı.

Güçlü maçın akabinde açıklamalarda bulunan Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, dönemi galibiyetle bitirdikleri için keyifli olduklarını söyledi.

Maç sonrası basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, “Bugün ligin son maçını oynadık ve galip geldiğimiz için memnunuz. Bugün gösterilen performanstan ötürü da memnunuz. Uzun bir ortanın akabinde galibiyet âlâ geldi. Ligimizde kendi konutumuzda 40 puan toplayarak ligin üçüncü sırasında olan bir ekibiz ancak maalesef deplasmanda bunu başarıyı gösteremedik. Yanılgılarımızı görerek seneye daha düzgün şeyler yapacağız. Sonuçta yanlışlar var. Bu yanlışlardan da ben olsun, taraftar olsun, idare olsun, atlet olsun herkes ders çıkaracak. Kendi içimizde eksisi ile artısı ile konuşup güzel bir noktaya getirilmesi gerekiyor. Rizespor’a da geçmiş olsun diyorum. Biz de 19 Haziran’da yeni döneme başlamış olacağız” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.