Dursun Özbek yeni teknik yönetici için tarih verdi!

Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek ve idare konseyi üyeleri, Anıtkabir’i ziyaret etti.

Galatasaray Kulübü’nün 39’uncu Lideri Dursun Özbek ve idare şurası üyeleri, Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesine yürüdü.

Özbek’in mozoleye çelenk bırakmasının akabinde hürmet duruşunda bulunuldu ve sonrasında İstiklal Marşı okundu. Merasimin akabinde Özbek, Misak-ı Ulusal Kulesi’ndeki Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Özbek, deftere şunları yazdı:

‘’Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu Atatürk. Bugün Galatasaray Spor Kulübü’nün 39’uncu Lideri olarak manevi huzurunda bulunmaktan ötürü büyük bir gurur ve heyecan duyuyorum. Fikri hür, vicdanı hür Galatasaray ailesi olarak belirlediğin gayeler doğrultusunda ilerlerken bir gün olsun vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. Devrimleriniz ve fikirleriniz bizleri her vakit aydınlatacaktır. Türkiye’nin Galatarasay Spor Kulübü’nü daha büyük başarılara taşıyacağımıza kanaatim ve idare konseyi üyesi arkadaşlarımız ismine kelam veriyorum.’’

“YOĞUN BİR ÇALIŞMA İÇİNDEYİZ”

Anıtkabir’i ziyaretinden sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dursun Özbek, “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret etmek her Türk gencinin arzuladığı bir durum. Biz de kuvvetli bir vazifeye başlarken ulu lider Atatürk’ten kuvvet almak onun izinde olduğumuzu göstermek için ziyaretimizi yaptık. Çalışmalarımız daha evvelce devam ediyordu. Önümüzdeki haftadan itibaren yavaş yavaş meyvelerini toplamaya başlayacağız. Transfer dönemi uzun ancak seçimin haziran ayına denk gelmesinden ötürü bir müddet kaybı var. Onu telafi etmeye çalışıyoruz. Ağır bir çalışma içindeyiz. Cumhuriyetin 100’üncü yılında uygun sonuçlar almak üzere ağır bir çalışma içindeyiz. Taraftarımızın bizden beklentileri var. Onları ve camiayı şad edecek bir yıl geçirmeyi diliyorum. Teknik yönetici ile ilgili ise önümüzdeki hafta belirli olacak. Transferlerimizi de sırasıyla yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.