Cara Delevingne’nin son hali hayranlarını korkuttu: Günlerdir banyo yapmıyor

Ünlü oyuncu Cara Delevingne, son zamanlardaki imajlarıyla sevenlerini korkuttu. Delevingne, Burning Man Şenliği’ne katıldıktan sonra şimdi toparlanamamış görünüyor, oyuncunun günlerdir banyo yapmaması ve dağınık imgesi dikkat çekti.

Burning Man Festivali’ne katılan Cara Delevingne, şimdi şenlik havasından çıkmamış üzere. Çölde gerçekleşen şenlik sırasında daha az yediği ve duş alamadığı için dağınık ve bitkin görünen Delevingne, park halindeki otomobilinde bir pipetten bilinmeyen bir sıvı damlatırken ve şoför koltuğunda sigara içerken görüldü.

MailOnline’a konuşan ve Delevingne’ye yakın bir kaynak, Nevada çölünde gerçekleşen şenlikte birkaç gün geçirdikten sonra fazla yemek yemediği için oyuncunun bu halde olduğunu söyledi. Delevingne’nin darmadağınık görünümünden bahseden kaynak, MailOnline’a Cara’nın olağandan daha makûs göründüğünü zira şimdi şenlik devrinden çıkmadığını söyledi:

“Arkadaşları, birtakım davranışlarından sonra onun için endişeleniyor, lakin etrafında güzel bir küme var. Ablası Poppy onunla birlikte festivaldeydi. Yalnız değildi.”

Burning Man, öteki şenlikler üzere burger kamyonetlerinin bulunduğu bir şenlik değil. Şenliğe gelenler muhtaçlıkları kadar olanları bir karavana atıyor. Her şey takas sistemiyle çalışıyor. 1990’ların başından beri Black Rock Çölü’nde düzenlenen ve bir hafta süren şenlik, uzun vakitten beri, özgür ruhlu bireylerin uğrak yeri oldu.

Delevingne’nin akıl sıhhati konusunda endişelenilmesinin nedeni ise mayıs ayında Las Vegas’ta düzenlenen 2022 Billboard Müzik Ödülleri’ndeki tuhaf davranışıydı.

Rapçi kırmızı halıda fotoğraflar için poz verirken Megan Thee Stallion’un elbisesinin kuyruğunu tekraren kaldırıp havalandırmaya çalıştı. Ayrıyeten merasim sırasındaki öbür hareketleri de davetliler tarafından güzel karşılanmadı.

Cara Delevingne, İngiliz emlak geliştiricisi Charles Delevingne ve on yıllardır eroin bağımlılığı ve bipolar bozuklukla savaşan Pandora’nın kızı. Annesinin uyuşturucu bağımlılığı Cara ve kız kardeşleri Poppy ve Chloe’nin çocukluğu boyunca sık sık hastalanmasına neden oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.