Bir Vakitler Çukurova’nın Saniye’si göbeğine kadar inen derin dekoltesiyle toplumsal medyayı yıktı! ‘Cuk oturmuş’

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Furkan Palalı ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı Bir Vakitler Çukurova dizisiyle büyük bir üne kavuşan Selin Yeninci, dizide hayat verdiği Saniye rolüyle akıllara kazındı.

Dönemin başında Bir Vakitler Çukurova dizisinden ayrılan Selin Yeninci, TV8’de yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ile ekranlara döndü.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker ve Engin Öztürk’ün yer aldığı dizide Meryem karakterine hayat veren Yeninci, performansıyla kendine hayran bırakıyor.

Sık sık toplumsal medya hesabından paylaştığı yürekli kareleriyle gündeme gelen 34 yaşındaki oyuncu, bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

İki ödül birden kazandı

Son vakitlerin yıldızı parlayan oyuncularından olan Selin Yeninci, Cannes Sinema Şenliği seyahati öncesi bir haftada iki ödül kazandı.

Face to Face ödüllerinde ”Yılın En Âlâ Çıkış Yapan Bayan Oyuncusu” ödülünün sahibi olan Yeninci, ikinci mükafatını ise geçtiğimiz akşam düzenlenen Türkiye Gençlik Ödülleri’nde aldı.

Yeninci, 2019-2020 dönemindeki muvaffakiyetleri nedeniyle gençlerden en çok oyu alarak ”2020 yılının En Güzel Yardımcı Bayan Dizi Oyuncusu” ödülünün sahibi oldu.

Derin dekolteli elbisesi beğenilmedi

Ödül merasimine göbeğine kadar inen derin dekolteli mavi bir elbise ile katılan Selin Yeninci, merasimde verdiği pozları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bacak ve göğüs dekoltesiyle dikkat çeken Yeninci, takipçilerini ikiye böldü.

Hoş oyuncunun elbisesi, birtakım takipçileri tarafından beğenilirken kimileri tarafından eleştirildi.

Ünlü oyuncuya ”Kıyafetiniz olmamış, taşlı kanepe örtüsü gibi”, ”Makyaj da kıyafet de olmamış”, ”Çok havalısın”, ”Kıyafet ne o denli? Olmamış”, ”Elbise cuk oturmuş” üzere yorumlar yapıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.