76 yaşındaki Ajda Pekkan koronavirüse yakalanmıştı! Sağlık durumu hakkında açıklama

76 yaşında koranavirüse yakalanan usta sanatçı Ajda Pekkan’dan sağlık durumuna ilişkin açıklama geldi. Pekkan’ın yakın dostu Mehmet Yüzüak, sosyal medyada sevincini şu sözlerle dile getirdi: “İnsanlar seni Allah’a havale etmemiş ona emanet etmişler. Geçmiş olsun canım.”

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Usta sanatçı Ajda Pekkan koronavirüse yakalandı. Bodrum’da sahneye çıkan ve iki saat boyunca şarkı söyleyen Pekkan, rahatsızlığı sonucu koronavirüs testi yaptırdıktan sonra pozitif olduğunu öğrendi. 

Sonucu pozitif çıkan 76 yaşındaki Pekkan, evde karantinaya alınmıştı.

ajda pekkan koronaya yakalandı

Evinde karantinaya giren 76 yaşındaki şarkıcının tüm konserleri ertelendi. Hastalığı ağır geçirdiği öğrenilen ünlü isim doktoru İstanbul’dan Bodrum’a geldi.

COVİD 19 ATLATTI!

Söz yazarı Ajda Pekkan Söz yazarı Mehmet Yüzüak, sosyal medyada yaptığı paylaşımla, Ajda Pekkan’ın Kovid-19’u yendiğini duyurdu. “Hastalığın sürecinde anladım ki; insanlar seni Allah’a havale etmemişler. Allah’a emanet etmişler. Sen benim canımsın, Süper Star’ımsın, arkadaşımsın. Kaz Dağları’nda bir yuvan var… Unutma, kan bağı önemli değil can bağı önemli.”

SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Ajda Pekkan, sağlık durumuyla ilgili henüz bir açıklama yaptı. Pekkan mesajında “Tüm dosyalarım ve sevenlerime, üç gün önce soğuk algınlığı belirtileriyle başlayan süreci hafif semptomlarla dinlenerek geçirmekteyim. Basından haberi okuyarak mesaj yazan, arayan güzel dileklerini şifa ve dualarını gönderen sevenlerim ve dostlarıma… Aşılar ve değerli doktorlarımız sayesinde iyileşme sürecinde olduğumu ve bugün dünden daha iyi olduğumu belirtmek istiyorum” ifadelerine yer verdi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Bollywood yıldızı Aamir Khan’ın merakla beklenen filmi Laal Singh Chadda vizyona girdi!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.